Kolageno vaidmuo planuojant, nėštumą ir gimus vaikui


Pasirengimas pastojimui ir sveikam nėštumui yra tiesioginė būsimų tėvų atsakomybė kitai kartai. Šiandien vis daugiau moterų labai rimtai galvoja apie pastojimą. Šiuo atveju būsimos mamos turėtų paminėti ir apsvarstyti gyvybiškai svarbų kolageno vaidmenį šiame lemiamame procese.


Vienas iš svarbiausių klausimų, susijusių su pastojimo problemomis, yra tai, kaip padidinti endometriumą impregnavimui. Plonas endometriumas apsaugo nuo sėkmingo nėštumo pradžios, o gimdos gleivinės sluoksnio normalizavimas ir sustorėjimas yra svarbus sėkmingo pasirengimo nėštumui proceso užbaigimo etapas, nes endometriumas yra atsakingas už sėkmingą gimdos gleivinės tvirtinimą. apvaisintas kiaušinis ir pastojimo pradžia. Endometriumą galima greitai ir efektyviai išauginti tik tuo atveju, jei moteris vykdo specialią programą pagal kvalifikuoto gydytojo patarimus. Tačiau jūs taip pat galite padėti savo kūnui iš anksto ir savarankiškai. Endometriumas yra ir jungiamasis audinys, kuris, kaip jūs jau žinote iš ankstesnių įrašų, taip pat sustiprėja, jei atkuriamas natūralus organizmo gaminamo kolageno lygis.


Amžiui sulėtėjus kolageno gamybos procesui, moteris gali ir turėtų padėti savo kūnui, pradėdama vartoti jūrinį kolageną iš vidaus, kad palengvintų kolageno gamybą jungiamajame audinyje. Šiuo atveju, kartu su kūno odos, plaukų ir kaulų sistemos būklės gerinimo procesu, vidiniai organai, susidedantys iš jungiamojo audinio, taip pat, žinoma, teigiamai reaguos į suvartojamą kolageną, pagerindami jų struktūrą.


Be to, kolageno vartojimas planuojant nėštumą gali padėti išvengti randų ir strijų susidarymo, būdingo nėštumo laikotarpiui. Kolageną taip pat reikia vartoti iškart po gimimo ir pasibaigus žindymo laikotarpiui, kad organizmas galėtų greitai atsigauti po nemažo streso, kurį patiria nėštumas, gimdymas ir žindančios moterys.


#pregnancycollagen, #pregnancynutrition, #collagenantiscarsandstretchmarks, #collagenformommies, #marinecollagen, #fishcollagen