Kolagenas arba „Jaunimo baltymas“ - kam to reikia ir kodėl jo reikia?


Būti jaunam ir sveikam yra šiuolaikinio pasaulio devizas. Šiandienos dinamiškoje tikrovėje ligoms ir senėjimui tiesiog nėra laiko. Šiandien jaunystė yra ne kaprizas, o būtinybė, kuri yra viena iš asmeninės sėkmės sąlygų. Dėl šios priežasties grožio pramonė ir medicina deda milžiniškas pastangas kovoti su senėjimu. Tačiau jei anksčiau šių pramonės šakų gebėjimai buvo stiprinami siekiant kovoti su senėjimo požymiais, šiandien didžiausias dėmesys skiriamas šio natūralaus proceso prevencijai. Ir viena iš pagrindinių priemonių yra puiki grožio kadrų ar plastinių operacijų alternatyva - laiku ir kompetentingai atkuriamas svarbiausias kūno jaunystės, raumenų ir skeleto bei širdies ir kraujagyslių sistemos elementas - „grožio baltymas“ - kolagenas.


Hialurono rūgšties, Botox ir ypač plastinių operacijų injekcijų pagrindimas kelia klausimų, ypač tuo atveju, kai organizme galima atnaujinti savo kolageno gamybą. Kitaip tariant, mes esame jauni, kai mūsų kūnas turi pakankamai kolageno, kurį gamina žmogaus jungiamojo audinio ląstelės, atsakingas už jūsų sąnarių, kremzlės, odos, sausgyslių funkcionalumą ir gyvybingumą. Kolagenas užtikrina jūsų sąnarių judrumą, jūsų odos turgorą ir raumenų bei kaulų sistemos stiprumą. Kitaip tariant, kolagenas, būdamas jungiamojo audinio pagrindas ir sukuriantis ryšius tarp jo ląstelių, sukuria vidinį žmogaus kūno rėmą.


Senėjimas prasideda dėl to, kad sumažėja jūsų pačių ląstelių pagamintas kolagenas. Grožio injekcijos - tik trumpalaikiu būdu gali išspręsti regėjimo senėjimo problemą ir suteikti paviršiaus efektą, nepažeisdamos vidinio proceso. Tas pats pasakytina ir apie kremus, kurių sudėtyje yra kolageno, kurie tiesiog iš dalies tiekia jį į išorinį odos sluoksnį, nepaveikdami proceso iš vidaus, o tai reiškia, kad laikui bėgant jums tokių išorinių priemonių reikės vis dažniau ir dažniau, tačiau jų poveikis bus vis mažesnis. Bet yra išeitis - kolagenas iš vidaus užtikrina, kad jis patektų į virškinimo traktą, iš kur jis absorbuojamas į kraują ir toliau pasiskirsto visame kūne, pastatytame į jungiamojo audinio ląstelių membranas.


Tokiu būdu jūs sustiprinate savo rėmą iš vidaus, suteikdami jaunatvišką odą ir vidaus organus. Kolagenas nėra panacėja nuo su amžiumi susijusių pokyčių, tačiau tai yra viena iš efektyviausių priemonių sulėtinti senėjimo procesą, kuris teigiamai veikia jūsų odą, plaukus, nagus, laikyseną, sąnarius ir net regėjimą! Visa tai reikia atsiminti, renkantis priemones, kuriomis galima rūpintis ir pratęsti jaunystę. Tačiau ir čia viskas nėra taip paprasta. Rinkoje yra skirtingos kilmės kolageno, kurio sudėtyje yra skirtingų rūšių kolageno (I, II, III rūšių), todėl taip pat labai svarbu suprasti, ko reikia žmogaus organizmui, o kas veikia geriau.


Daugybė klinikinių tyrimų įrodė, kad jūrinis kolagenas yra geriausias būdas užpildyti žmogaus jungiamąjį audinį. Kodėl ir kuo skiriasi gyvūninės ir jūrinės kilmės kolagenas, galite perskaityti skyriuje „Jūrų ir kitų rūšių kolageno skirtumas. Kodėl žmonėms reikia grožio jūrinių baltymų?


#marinecollagen, #collagenpeptides, #proteinsofbeauty, #collagen, #proteinsofyouth